Çalıştığımız günden beri temsil ettiği cihazları ile firmamıza güç katan ve ufuk açan ve sürekli yanımızda olup, her türlü desteği eksik etmeyen sayın Mehmet Yağmur'a ve firması "AVM Sağlık"a en derin teşekkür ve şükranlarımı iletirim.
AVM Sağlık Hizmetleri’nin Türkiye temsilciliğini yaptığı Neuro-MEP micro model 2 kanallı cihazını ve Neuron-Spectrum-4 cihazlarını 2010 tarihinden itibaren kullanmaktayız. Bizlere göstermiş oldukları teknik destek ve her türlü sorunumuzda yardımcı oldukları için AVM Sağlık Hizmetleri ve çalışanlarına memnuniyet verici çalışmalarından dolayı içten teşekkür eder, çalışmalarının başarılarını dileriz. Saygılarımızla.
Türkiyenin en büyük EMG merkezi AVM Sağlık Hizmetleri'ni tercih etti. (Temmuz 2008)
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesindeki Özel EMG Merkezi Neurosoft Sistemlerini kullanıyor.
NEUROSOFT marka Neuro-MEP-Micro/EP model EMG, EP, ABR (BERA), TEOAE, DPOAE testleri yapan ve AVM Sağlık Hizmetlerinden almış olduğumuz cihazı Nisan 2009 tarihinden beri sorunsuz kullanmaktayız. Mehmet Yağmur aldığı işi memnuniyet verici bir şekilde tamamlamıştır. AVM Sağlık ve çalışanlarına yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
AVM Sağlık Hizmetleri'nin Türkiye temsilciliğini yaptığı Neurosoft marka Neuro-EMG-Micro model 2 kanallı EMG cihazını 02.01.2012 tarihinden beri hastanemizde kullanmaktayız. Bu kullanımı oldukça kolay, kullanıcı dostu ve sürekli kendini yenileme imkanı olan EMG cihazı ile çalışma imkanı bulduğum için oldukça mutluyum. Ayrıca teknik destek açısından bize yardımcı oldukları için AVM Sağlık Hizmetleri ve çalışanlarına memnuniyet verici çalışmalarından dolayı içten teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.