Neurosoft (part 1)

Neurosoft

25 yıl önce ilk tıbbi cihazını geliştirdi. Yıllar geçtikçe şirket nörodiagnostik ve nörofizyolojik ekipmanlarda uzmanlaşmıştır ve şimdi Neurosoft markası tüm dünyada bilinmektedir.
Müşterilerine mümkün olan en iyi klinik ve araştırma çözümlerini sunmak ve beklentilerinin üstesinden gelmek için çaba göstermektedir. Bu, birçok tıbbi alanda çalışan sağlık uzmanlarından sürekli geri bildirim ile sağlanır.
Son teknoloji elektronikler, know-how tasarımı ve tam özellikli performans, iş akışınızı hızlandırmanıza ve teknolojiye değil hastalarınıza ve çalışmalarınıza odaklanmanıza olanak sağlar.
Pazarın değişen gereksinimlerini karşılamak için ekipmanlarını sürekli olarak geliştirmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Neurosoft'u güvenilir bir ortak haline getirdi ve fikirlerinizi ve isteklerinizi ısmarlama ürüne dönüştürmeye çalışmaktadır.
İyi koordine edilmiş bir distribütör ağı aracılığıyla 70'ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve ömür boyu güncellemeleri de dahil olmak üzere toplam destek ve hizmet sunmaktadır.

Neurosoft (part 2)

Neurosoft (part 3)