NEURO-MS/D DIAGNOSTIC

Transcranial Magnetic Stimulator
  • merkezi ve periferik motor yollarının incelenmesi
  • Seçtiğiniz 7 bobin
  • tepe manyetik alan - 4 T'ye kadar gecikmeli şarj modu
  • USB portu ile bilgisayara bağlantı
Image
Merkezi ve periferik motor yollarının incelenmesi
Neuro-MS / D manyetik stimülatörün ürettiği manyetik alan giysilere, deriye ve kemiklere kolayca nüfuz edebilir. Darbeli manyetik alan sinir yapılarına ulaştığında, elektrik akımını indükler ve sinir yapılarını heyecanlandırabilir. Bu anda EMG kaydedilmişse, motor uyarılmış potansiyel (MEP) kaydedilebilir.

Bu yaklaşım kullanılarak serebral, spinal ve periferik sinir yolları incelenebilir. Bu testler özellikle sinir sistemi demiyelinizan hastalıkları, özellikle multipl skleroz, tümör ve vasküler lezyonları olan hastaları incelemek için önemlidir.

Manyetik stimülatör, birçok üreticinin EMG kayıt cihazları ile çalışabilir (TTL / CMOS trig-in / out soketleri aracılığıyla). Bununla birlikte, cihaz Neurosoft dijital nörofizyolojik sistemlerle birlikte kullanılırsa, maksimum teşhis yetenekleri elde edilebilir.
Neurosoft nörofizyolojik sistemleri, örneğin Skybox ile birlikte sağlanan Neuro-MEP.NET yazılımı, çok çeşitli TMS testleri için önceden tanımlanmış şablonlar sağlar:

Motor uyarılmış potansiyeller (MEP)
Merkezi motor iletim süresi (CMCT)
Sessiz dönem (SP)
İnterhemisferik inhibisyon (IHI veya ipsilateral SP)
Üçlü stimülasyon testi (TST)
Düşük ve yüksek frekanslı rTMS
Diyafram yanıtı çalışması için frenik sinirin uyarılması
Bu nedenle, EMG sistemimizle birlikte Neuro-MS / D satın almayı düşünmenizi öneririz.
Seçtiğiniz 7 bobin
Teşhis konfigürasyonunda halka bobinleri, sekiz şekilli bobinler, açılı sekiz şekilli bobinler ve plasebo bobinleri dahil olmak üzere 7 farklı bobin teslim edilebilir. Tüm serpantinlerde “Darbe” düğmesi ve “Hazır” göstergesi bulunur. Manyetik alanın dalga biçimi, penetrasyon derinliği, aşırı ısınmaya kadar uyaran sayısı, manyetik indüksiyonun maksimum yoğunluğu bir bobin tipine bağlıdır. Örneğin, halka bobinlerinin maksimum indüksiyon alanı iç kenardadır ve sekiz şeklindeki bobinin maksimum indüksiyon alanı merkezdedir. Uygun bir batarya bataryası tüm teşhis ihtiyaçlarını karşılar: odak uyarımı, geniş alanların uyarılması, derin ve yüzeysel yapıların uyarılması.

Pik manyetik alan - 4 T'ye kadar
Neuro-MS / D'nin pik manyetik alanı, endüstrideki en yüksek değerlerden biri olan 4 T'ye ulaşır. Bu yoğunluk, en karmaşık durumlarda bile güvenilir motor tepkisi elde edilmesine yardımcı olur.

Gecikmeli şarj modu
Dijital EMG sistemi ile çalışırken, alım sırasında güç kaynağı ünitesinden gelen gürültü etkisini önlemek için tek darbe modunda kapasitör şarjı için bir gecikme ayarlanır. Gecikme aralığı 0-9.9 saniyedir.

USB bağlantı noktası üzerinden bilgisayara bağlantı
Neuro-MS / D, Neurosoft tarafından üretilen nörofizyolojik sistemlerle birlikte kullanılabilir. Manyetik stimulatörü USB portu üzerinden EMG veya EEG yazılımı yüklü olan bilgisayara bağlayın. Neurosoft, sektörde hem profesyonel EMG / NCS hem de TMS makineleri üreten tek şirkettir. Bu, TMS ve EMG arasındaki entegrasyonun çok derin düzeyde yapılabileceği anlamına gelir. EMG yazılımı manyetik stimülatörün tüm parametrelerini tamamen kontrol edebilir.
Image
Image