Hakkımızda

1986 yılından beri sağlık sektöründeki tecrübelerimizi 2005 yılında İstanbul'da kurulan AVM Sağlık Hizmetleri firması ile dürüst, ilkeli ve etik kurallara bağlı çalışmasıyla istikrarlı bir büyüme gösterip sektörde bugünkü yerini almıştır. AVM Sağlık olarak, Elektromiyografi (EMG), Elektro-Ensefalografi (EEG), Polisomnografi (PSG), Intra Operatif Monitörüzasyon (IOM) alanlarında uzmanlaşan kadrosuyla 100'e aşkın teknisyen yetiştirip, bunlardan 32 teknisyen ve çalışanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca Çevre ve Gıda Sağlığı gibi stratejik sektörlere de yatırım yaparak Koruyucu Hekimlik alanında hizmetlerini sürdürmektedir. 2008 yılında Teknik Hizmetler Birimi' ni oluşturan AVM Sağlık, "Tedarikçi, Bayi, Çalışan ve Müşterileriyle AVM Sağlık Ailesi" ilkesini benimsemiş, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahip olmuştur.

EEG, EMG, EKG, ERG, TMS, PSG, Audiometre, Stres Test, Endoskopi Sistem ve Ekipmanlarında CE sertifikasına sahip satış sonrası hizmet vermeyi amaç edinmiş ve Neurosoft, Gvb-Gelimed, Tele-EMG, HIDREX ve AUDIO-Med firmaları'nın Türkiye tek yetkili temsilcisidir. AVM Sağlık, bir çok gelişmiş ülkede hastane ve polikliniklerde kullanılan Neurosoft, Gvb-Gelimed, Tele-EMG, HIDREX ve AUDIO-Med garantisi altındaki cihaz, sistem, donanım ve yazılımlar uygun fiyat garantisi ile Türkiye’de satışa sunmaktadır.

Vizyonumuz;

Uzman kadrosuyla sağlık alanında ihtiyacı olan sağlık profesyonellerine en iyi ürünü vermek ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sürdürebilmektir. Ayrıca Nörofizyoloji alanında, Türkiye pazarında önemli bir yer edinip, sürekli gelişme ve yenilenme ilkesiyle pazarda lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz;

Şirketimizin çalışanlarına ve topluma kaliteli yaşam şartları sunmak, bilim adamlarımıza kaliteli ürün ve hizmet vermek, biyoteknolojideki gelişimi yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.